Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A.

Więźba dachowa

Więźba dachowa jest jedną z najważniejszych konstrukcji w całym naszym domu. Wybór odpowiedniego materiału oraz profesjonalnej firmy wykonawczej daje możliwość realizowania nawet najbardziej wymyślnych i niekonwencjonalnych projektów.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wykonujemy więźby dachowe w systemie prefabrykowanym z drewna mokrego oraz suchego. Więźba prefabrykowana, choć wciąż rzadziej spotykana niż ta tradycyjna, cechuje się doskonałą jakością oraz bardzo konkurencyjną ceną. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn CNC wykonana jest ona z najwyższą precyzją i starannością. Produkcję więźby dachowej wspiera innowacyjny program komputerowy. W oparciu o niego, przygotowywany jest projekt oraz optymalizacja produkcji. Zaawansowane funkcje pozwalają na tworzenie trójwymiarowej wizualizacji dachu i zaprezentowanie jej naszym klientom.

Więźba dachowa przygotowywana na hali produkcyjnej to gwarancja wymiernych korzyści. Przede wszystkim znacznie skraca czas montażu na budowie, a dodatkowo uniezależnia nas od panujących, często niekorzystnych, warunków pogodowych.

Więźba prefabrykowana jest przez nas zawsze wyceniana w sposób indywidualny, ponieważ na jej cenę składa się wiele istotnych czynników.

Nasza firma posiada bogate, wieloletnie doświadczenie w branży ciesielskiej. Korzystając z ogromnej wiedzy oraz najnowocześniejszych technologii, pozwalających nam na tworzenie rzetelnych i profesjonalnych projektów więźby dachowej, a także ich skrupulatną realizacją, zyskaliśmy ogromne zaufanie szerokiego grona klientów. Proponowana przez nas więźba dachowa to synonim doskonałej jakości, niezawodności oraz konkurencyjnej ceny.

Serdecznie zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a zakłady ciesielskie zapraszamy do współpracy.

Wykonujemy więźby dachowe w systemie prefabrykowanym z drewna suchego i mokrego. Dzięki zastosowaniu najnowszych maszyn CNC jakości wykonania więźby jest na najwyższym poziomie. Produkcja wspierana jest przez najnowocześniejszy program do projektowana i optymalizacji produkcji. Dzięki niemu mogą Państwo na ekranie monitora w trój wymiarowej perspektywie zobaczyć swój dach domu,. Przygotowanie więźby na hali produkcyjnej skraca czas montażu na budowie, oraz uniezależnia nas od panujących warunków atmosferycznych. Wieloletnie doświadczenie w branży ciesielskiej gwarantuje Państwu wysoki poziom naszych usług.