Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A.

Relacje Inwestorskie

Szanowni Państwo Spółka Fabryka Konstrukcji Drewnianych to biznes o ugruntowanych podstawach. Spółka ma szerokie plany rozwojowe w zakresie budowy nowej hali produkcyjnej wraz z linią do produkcji drewna klejonego. Przemyślana strategia rozwoju owocuje zawarciem nowych ekskluzywnych kontraktów. Firma inwestuje tylko w najnowocześniejszy park maszynowy na  bardzo wysokim światowym poziomie. Filozofią naszej firmy jest  opieranie się na najnowocześniejszych innowacyjnych i pewnych rozwiązaniach, które dają nam przewagę nad konkurencją w zakresie możliwości jak i szybkości produkcji oraz obróbki.

Spółka współpracuje z Uniwersytetem Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy Katedrą Konstrukcji Drewnianych w zakresie badań nad drewnem klejonym wzmacnianym kompozytami. Ta nowatorska na skalę światową technologia drewna wzmacnianego włóknem będzie produkowana w powstającej nowej hali produkcyjnej.  Skromna konkurencja na terenie Polski, nasz park maszynowy, oraz zgrany i profesjonalny zespół pracowniczy zapewnia Spółce coroczny stabilny wzrost przychodów.

Spółka ma zapewniony pełen pakiet zamówień i kontraktów na rok 2013, oraz jest w trakcie finalizacji zawarcia umów  z kontrahentami  na realizacje  w roku 2014.

Zachęcamy do inwestycji w Akcje Spółki jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie udzielenia informacji inwestorskich. W zakładkach znajdziecie Państwo wszystkie wyczerpujące dokumenty i informacje dotyczące Spółki.

Zapraszamy do zapoznania się z zamieszczonymi informacjami.

Osoba do kontaktu w sprawach inwestorskich:

Waldemar Zieliński

tel. +48 614425155

e-mail: ir@fkdsa.pl


ZAŁĄCZNIKI